Shes daewoo 2004 1.2

2 700 EUR

Shitet nga: Ben 26 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Kalos
Shes daewoo kalos 1.2 benzin 4-dyersh me motorr te mazdes japan fabrikisht, ka te kalume 109.000 km te garantuara , shpenzimet e vogla dhe me klime funksionale , viti i prodhimit 2004. Eshte shume i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda. Vlen te theksohet se nuk eshte hipotek dhe kontrata behet menjehere te noteri.


posedon:
Gjama elektronike
Klime
Abs
Fellne 14 te aluminit
Transmision manual

Boj edhe ndrrim me vetur ma te madhe , shtoj edhe pare.


Leaflet
Në fillim