Shes Veturen Kalos - Daewoo

0 EUR

Shitet nga: alberti 03 Korr 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Kalos
Shes veturen Kalos - Daewoo, ngjyr e kaltert metalike, punon ne gjendje te rregullt, hargjime te vogla ,i ardhur nga zvicrra , regjistrim ka deri ne muajin korrik. per me shum info kontakto ne viber dhe tele.

Viber: +37744665378 ..
Tele: 044775077 .
alberti
044665379
Leaflet
Në fillim