Shitet ose Ndrrohet Daewoo Kalos 1.2i (2003)

1 899 EUR

2 300 EUR

Shitet nga: Daewoo 29 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Kalos
Shitet ose Ndrrohet me naj kubikazh ma t'madhe

Daewoo Kalos 1.2i (2003) RKS 15 Qershor 2019

Pronari i dyt ne Kosov i ardhur nga Franca

KM: 185000
Dritat dhe pozicinet LED
Airbag 2x
Dritaret e para elektronik
Vollani me levizje posht nalt
Dyert me mbyllje automatike 4x
Fellne te alumunit me goma M+S dy t'parat te reja
Klim nuk ka.
Podin e ka shum te rujtem.

Interior shum te pastert

Nuk eshte hipotek dhe ska denim perkthimi menjeher te pronari i ri!

Veturen mund te testohet edhe nga ju ose te naj mjeshter ku doni ju.

Kontakt (045-559-549)

Viber (+383 45/559-549)
Whatsapp (+383 45/559-549)
Leaflet
Në fillim