Daewoo Nexia 1.4 Klimë Gjama elektronik Centrall

1 150 EUR

1 600 EUR

Shitet nga: MITROVICA 15 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Nexia
Shes Daewoo Nexia benzin ne gjendje te shkelqyer pa nevoj investimi ne te. Vetura eshte 1.4 benzin motor perfekt nuk nihet qe eshte dhez. Ka klime funksionale, dyert centrall 4 gjama me rryme gomat shum te mira te katertat i ka te njejta Fullda M+S. RKS i skaduar, eshte vetur Familjare . Per kontakt viber +383-49-640-240 dhe 045-286-398
Leaflet
Në fillim