Urgjent daewoo nexia 1vit regjistrim

900 EUR

Shitet nga: Daewoo 04 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Daewoo
Modeli
Nexia
Shes veturen daewoo nexia 1.5 benzin plin(gas),vetura posedon 1 vit regjistrim goma t dimrit t reja centrall,abs.,klim,airbag dhe ka te gjitha pjeset e njejta t opel kadett dhe eshte ne gjendje t regullt teknike shitet urgjent Bej ndrrim 045521622 ose viber +38345677033
Leaflet
Në fillim