shitet vetura ford mondeo 1.8td intercoler

1 440 EUR

1 600 EUR

Shitet nga: Arnis Thaqi 23 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Hornet
vetura eshte ne gjendje shum te mir pa korozion dhe me servisime te rregullta me 8 muaj regjistrim
Arnis Thaqi
Leaflet
Në fillim