shitet

3 500 EUR

Shitet nga: arbi 04 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ferrari
Modeli
400
shitet pasadi 1.8 benzin plinin n dizne te montum n shkup full ekstra regjistrim deri me 30.06.2017 4guma te reja dhe servisin e krym 3500euro
Leaflet
Në fillim