Ferrari 458 I sapo ardhur nga Zvicra

130 000 EUR

Shitet nga: Naldi 29 Jan 03:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ferrari
Modeli
458
Ferrari 458 Italia grand sport 4.5 V8 562 kuaj fuqi 7g gearbox kamio F1 540nm i ardhur nga zvicra me dogane te prere gati per tu targuar me 43.000 km me liber sherbimesh i blere me 0 km ne zurich me vetem 1 pronar lekur e zeze boja D5.Ska nevoje per shum shpjegime per ata q i njohin kto makina.Telefonata serioze jo kureshtar dhe pyetje kot.telefonatat para ores 11 te mbremjes.
Leaflet
Në fillim