Fiat 500C

5 800 EUR

Shitet nga: Florent 11 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500C
Fiat 500C xhamt e erresuar nga prodhuesi, goma te reja dimri dhe veres , komanda ne timon, klima fonksiunale , opsioni SPORT .
Florent
045583983
Leaflet
Në fillim