Fiat 500C

11 000 EUR

Shitet nga: Burim Bujupi 25 Qer 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500C
Vetur super e ruajtur dhe e bukur, ideale per qytet.
Nese je i/e intersuar, me shkruaj ne
Viber 044588700
Thirrje 044169287
Burim Bujupi
044169287
Leaflet
Në fillim