Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Shitet nga: edi 25 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Dragash
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
Përshëndetje!Emri im është Edi Veliu dhe punoj në import export e perimeve ne Divjake,Shqiperi.Kompania ime ndodhet ne Divjake. Prodhimet qe ne kultivojme jane te nje cilesie te larte. Ekportojme perime ne Europe dhe jemi te gatshem per bashkpunime te reja ne Kosove.disa nga perimet qe ne bejmë export janë...
domate, brokoli,lule laker,qepë,pjeper, fasule, patatos, karrota, shalqi-bostan, lakër të bardhë dhe të kuqe etj ...nese jeni te interesuar ne mund te flasim..Email: ediveliu@hotmail.com
instagram dhe Facebook diva_agro_import_exportmercedes Benz Volkswagen Jetta TDI golf


Tags-mercedes Benz Volkswagen Jetta TDI golf Passat opel audi nissan kamjon kompani company prishtine banese me qera pune auto veture rent a car
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione