FIAT 500L 1.3 MULTIJET SHITJE EDHE ME LIZING

9 900 EUR

Shitet nga: Auto Point Sot 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra-klimatronik,klima ac,tempomat,komanda vollan,senzora parkingu,gjama dhe pasqyre elektronike,ulset sport,aux,fellne,2 qelsa etj.vetura eshte e prodhuar me 28.12.2012 model 2013.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
Auto Point
044252259
Leaflet
Në fillim