FIAT 500L 1.3 MULTIJET

Shitet nga: Auto Point 19 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 500L
I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra-klimatronik,klima ac,tempomat,komanda vollan,senzora parkingu,gjama dhe pasqyre elektronike,ulset sport,aux,fellne,2 qelsa etj.vetura eshte e prodhuar me 28.12.2012 model 2013.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim