Fiat Bravo

750 EUR

Shitet nga: Arbnor 10 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Shes veturen Fiat Bravo1.4 Benzin 12 vintill viti i prodhimit ne fund te 1996. Vetra eshte shum ekonomike dhe shum e ruajtne me vetem 74000 kilometra te sigurta dhe eshte e gatshme per doganim
Leaflet
Në fillim