Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel -10

5 500 EUR

Shitet nga: Naser Sot 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Shitet vetura Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel,
66-KW / 90-PS,
Klima,
Xhamat dhe pasqyret elektronike,
Senzor parkingu,
Esp, etj ...
Vetura eshte tash e ardhur nga jasht dhe e ka doganen e paguar.
Verura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044/049 362887 044 754070
Naser
  Online
044 362887
Leaflet
Në fillim