Fiat bravo 1.6 MJTD multijet

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Dukagjini Sot 16:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
goma dimri me bandash 16 150 EUR
Fellne 15” me goma dimri 290 EUR
Fiat scudo 2.0 JTDM 12 XS L2H1 130 Multijet 0 EUR
Opel Corsa 1.3 cdti Edition 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Vetura eshte e sapo doganur , ne gjendje shume te mir teknike dhe optike
Auto Dukagjini
  Online
0038344182577
Leaflet
Mercedes A180 cdi 0 EUR
Golf 7 1.6 TDI bluemotion 135.000 km 0 EUR
Fiat scudo 2.0 JTDM 12 XS L2H1 130 Multijet 0 EUR
fellne 16 me goma dimri 350 EUR
Në fillim