Fiat Bravo 1.9 TDS (dizel)

Shitet nga: Meni 12 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Shes Fiat Bravo 1.9 TDS (SOFT) dizel
Ngjyra e bardh (silver shampanjë) shum e bukur viti 2003 ska as edhe nje grrith regjisttim deri ne 04.04.2016
ABS,HIDRAULIK, klim, air bag, Cd,mp3,usb,dvd, motorr 1.9 tds soft motorri me i sukseshem i fiat'it hargjimet ma te vogla se JTD ( servisi i sa po ber gjithashtu dhe korpen dhe llamellen e ndrruar,)
Xhamat t'4 color 35% orgjinal fellne, cmimi shum shum i volitshem per shkak se kam dhe 2 tjera
Leaflet
Në fillim