FIAT BRAVO 2.0 MULTIJET -SHITJE EDHE ME LEASING-

7 500 EUR

Shitet nga: Auto Point Sot 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra/klimatronik,komanda vollan,sport karrika,cenzora parkingu,fellne 17coll me goma te reja,dy qelsa etj.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
Auto Point
044252259
Leaflet
Në fillim