Fiat doblo 1.6 D 2010

5 300 EUR

6 300 EUR

Shitet nga: Altin Dje 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Doblo
Fiat doblo ne gjendje teper te mir teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera rrypin e motorrit amortizerat gomat e reja voj filtera rexhistrimi i 2 ne ks klima ac harxhimet e vogla etj regjietrim der ne 08.11.2021
Nr viber +38349909031 5
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione