Fiat Ducato 2.3 JTD

Shitet nga: Haxhi 10 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Ducato
Shitet Fiat Ducato ne gjendje shum te rregullt me 104.000 km dhe me çmim te volitshem per me shum informata na kontaktoni në nr. të telefonit.
Leaflet
Në fillim