Dukato me klim

3 300 EUR

Shitet nga: Arbër Sot 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Ducato
Fiat Ducato me klim funksionale n'gjendje perfekte viti 2006 motori modelit ri 2.0 hargjime minimale, gjamat me rryme, ndrroj ducato maxi maksi boxer vivaro muvano vito sprinter lt dukato ndrrim i mundeshem me pikap ndrim . ndrrohet . Ndrroj me vetur
Gjatsia 2.5 meter
Naltsia 1.9 meter
Gjersia 1.8 meter
+38344852493 teli dhe viber dhe whatsapp
-------------------


KOMBI, FURGON, VOLKSWAGEN VW CADDY VOLKSWAGEN VW CADDY MERCEDES sprinter kamionet kamion FIAT DUCATO dukato TRANSIT RENO OPEL
Leaflet
Në fillim