Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR

29 EUR

Shitet nga: Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit 01 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Cmimi 25 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

Karakteristikat e produktit:
1. Sensori mund të zbulojë nëse ka rrjedhje uji në vendin e instalimit. Nëse gjendet rrjedhje, informacioni do të transferohet
në telefon menjëherë në formë alarmi.
2. Instalimi i sensorit është shumë i thjeshtë, mund të përdorni çezmat ngjitëse ose vida (të përfshira) për të instaluar
aty ku duhet të instalohet.
3. Sensori përdor Wifi për të komunikuar me serverin për të marrë të dhëna. Për sa kohë që ka një rrjet wifi të lidhur
në internet në shtëpi, ai mund të plotësojë kushtet e instalimit.
4. Informacioni dhe regjistrimet e sensorit ruhen në server. Ky dizajn na lejon të monitorojmë nëse ka ujë në shtëpi
ose zyrë nga kudo përmes një smartphone. Dhe gjithashtu mund të ndajë informacionin e kontrollit të pajisjes me të tjerët.
5. Konsumi i energjisë i sensorit në modalitetin e gatishmërisë është shumë i ulët dhe dy bateritë LR03 AAA mund të
përdoren për një vit. Dhe kur zbulon se bateria është e dobët, do t'ju kujtojë ta zëvendësoni baterinë me mesazh alarmi.

Specifikime:
Lloji i Wi-Fi: 2.4GHz IEEE 802.11b/g/n
Temperatura e punës: 0℃ ~ 40℃ (32℉ ~ 104℉)
Lagështia e punës: 20% 85% RH
Lagështia e magazinimit: 0% 90% RH
Aplikimi: Tuya smart (mbështet Android 4.4 dhe iOS 8.0 ose më lart)
Materiali: ABS
Bateria: LR03-1.5V / AAA * 2 (Bateritë nuk përfshihen)

Paketimi përfshinë:
1* Tuya detector
1* Manual përdorimi

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FER
Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit
2221111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione