Shiten 2 Fiat Palio

2 500 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: Flamur 26 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Palio
Shiten 2 Fiat Palio,1 me targa rks dhe 1 i sapo ardhur nga Austria
FIAT ME TARGA RKS: viti i prodhimit 1999,1.6 benzine,230.000km te kaluara ne gjendje te rregullt pune.
FIAT ME TARGA TE AUSTRISE: vii i prodhimit 2003,1.2 benzine,135.000km te kaluara ne gjendje tip top pune
Qmimi me marrveshje,per me shume kontaktoni ne viber ne numrin +43676879618198 dhe +38345619499
Leaflet
Në fillim