Fiat Palio 1.7 disel

1 300 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Fiat 25 Maj 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Palio
Shes veturen Fiat Palio 1.7 disel ne gjendje te mire mekanike dhe teknike , shpenzimet i ka teper te vogla rregjistrim deri ne muajin Prill 2020 , per me shume info mund te na kontaktoni ne keta numra telefoni dhe viber
+383 45 638 766
+383 44 344 712
Leaflet
Në fillim