Fiat Palio

0 EUR

Shitet nga: Privat 16 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Palio
Fiat Palio viti 2003, është në gjendje shumë të mirë dhe me klim, vetura ka regjistrim edhe 11 muaj deri me 05.03.2020, Fiati është karavan shitet ose ndrrohet me ndonjë vetur më të vogël.

Nr.kontaktues vala ose viber.
+383 44/118-731
Leaflet
Në fillim