FIAT PANDA 1.2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Power PC 24 Mar 18:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Panda
Shitet FIAT PANDA, 1,2 benzin , ne gjendje perfekte e rujtur jashtzakonisht si brenda ashtu edhe jasht , e bukur ne gjendje shume te mire teknike dhe optike...
Vetura posedon:
Klima tronic
Gjamat me rryme
Pasqyre me rryme
Komanda ne timon
Senzora parkingu,
Fellne me goma te reja,
Shpenzime te vogla,
Regjistrim 10 muj,

Hipoteke nuk eshte as s'ka denime...
Viber:+38349682222
Leaflet
Power PC
Mercedes A200 CDI -
Dell Adapter 20 EUR
Acer adapter 20 EUR
HP Adapter 20 EUR
Në fillim