Fiat panda regjistrim deri dhjetor

2 700 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: F, F Sot 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Panda
Shitet në gjendje perfekte ska nevoj as ni sen me investu ka regjistrim dhe shum I përshtatshëm me vozit hargjon shum pak
Një pronar prej së osht doganu e ka vozit
Leaflet
Në fillim