Shiten 3 Fiat Panda per shperndarje te ushqimit

3 300 EUR

Shitet nga: Fiat 19 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Panda
Shiten 3 veturat pêr Delivery shperndarje te ushqimit fiat panda 2012. Veturat kane furrat per mbajtjen e temperatures se ushqimit. Jane ne gjendje te mire teknike dhe optike. Veturat gjinden ne Zvicerr dhe ne baze te interesimit vijne ne Kosove me shlep.
Per me shume info viber dhe whatsapp
+41767114145
Qmimi per 1 eshte 3300
Leaflet
Në fillim