Fiat Punto Evo 1.3

0 EUR

Shitet nga: Ardian 20 Korr 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Shes Fiat Punto 1.3 Diesel i sapo ardhur pa Dogane viti 2010 posedon:Klim,xhama me rrym,pasqyre elektronike,Timon City+levizes,Alarm&centrall,Kilometra te garantuara mundesi verifikimi kudo,te gjitha serviset e kryera me kohe,Hargjime minimale,vetura eshte ne gjendje perfekte dhe e mirmbajtur.Tel:044830222
Leaflet
Në fillim