Fiat Punto

0 EUR

Shitet nga: Esat Sot 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shes Fiat Punto 1.3 - 16v dizel viti i prodhimit 2010 kilometrat 190 mi me liber servisi vetura posedon klimë funksionale gjamat me rrymë pasqyret me rrymë vetura është e paster dhe e mirëmbajtur posaardhur kontakt
048-127-652
Leaflet
Në fillim