U shit flm punto 1.2 b viti 99 rks korrik 2020

1 500 EUR

Shitet nga: xx 11 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin viti 99 ne gjendje shum te mir gjithshka funkcionale shum i rujtun si mrena dhe jasht shpenzimet minimale regjistrim korrik 2020 setin e sapo ndrruar korp llamell llager velushka clim nuk ka nr per kontakt 045423376 injejti edhe ne viber
xx
  Online
045423376
Leaflet
Në fillim