Fiat punto 1.9 JTD me klime

1 950 EUR

Shitet nga: Fiat Dje 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
☎️☎️049929452
Shitet fiat punto 1.9 jtd 2002 me klime ngjendje tmir optike dhe teknike te gjitha serviset e kryera po ashtu edhe rebraznin e ka te nderrum .
Leaflet
Në fillim