Fiat punto 1.3 Dizel viti 2008

Shitet nga: Sami 30 Korr 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shitet fiat punto shume i rujtun dhe Shume pak shpenzime viti i prodhimit 2008 me klim
Pa dogane
Leaflet
Në fillim