FIAT PUNTO 1.3 JTD 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

4 700 EUR

Shitet nga: qendrim Sot 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
SHES OSE NDERROJ FIAT PUNTO 1.3 JTD I POSA ARDHUR NGA JASHT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM NE GJENDJE PERFEKTE I PASTERT DHE JASHT POSEDON:
210.000 KM TE KALUARA
KLIMATRONIK FUNKSIONAL
XHAMA ME RRYM
KOMANDA TIMON
TEMPOMAT
HIDRAULIK
CENTRALL
2 QELSA
SENZOR TE SHIUT
GOMA DIMRIT ETJ.....
VETURA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA DHE NUK KA NEVOJ PER INVESTIM DHE MUND TE TESTOHET NE GJDO KOH INFO +38344496845
qendrim
044496845
Leaflet
Në fillim