Fiat Punto 1.9 jtd

0 EUR

Shitet nga: valmir Dje 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
shitet Fiat Punto 1.9 jtd ne gjendje shum te mire serviset e kryera setin rrypin dhembezor dhe pumpen e ujit te ndrruar shpenzime te vogla deri ne 5l/100km
posedon
timoni me levizje lart posht
city funksjonal
klim
dritare me rrym
pasqyre me rrym
goma te reja te dimrit
Leaflet
Në fillim