Fiat scudo 2.0 JTDM 12 XS L2H1 130 Multijet

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Dukagjini Sot 13:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Golf 6 2.0 TDI DSG 0 EUR
Fellne 15” me goma dimri 290 EUR
Audi A3 2.0 TDI 0 EUR
goma dimri me bandash 16 150 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Scudo
Makina eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike e sapo ardhur . Ka klik senzor parkingu prapa 2 qelsa
Liber servisi
Auto Dukagjini
  Online
0038344182577
Leaflet
Mercedes A160 cdi Avantgarde Automatik 0 EUR
fellne 16 me goma dimri 350 EUR
Citroen C4 1.6 HDI Automatik Exclusive 0 EUR
Mercedes B200 cdi Automatik chrome line 0 EUR
Në fillim