Shes Fiat Stilo 2002

2 350 EUR

Shitet nga: engjell 19 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Shitet Fiat Stilo 1,9JTD
Posedon Klim,abs,timon City
Shum ekonomik hargjimet mesatare
muzik shum te mir
Posedoj 4 dyer rezerv,pasqyre rezerv,dhe deren e gypekut,faren e drites mbrapa dhe dy fara te dritav te mjegulles rezerv.
gomat e dimrit vitin e kalum te ndrruara.
eshte i ruajtu mir si mbrenda ashtu edhe jasht.
regjistrim i skadon ne mesin e muajit tetor.
Leaflet
Në fillim