Fiat Stilo

3 000 EUR

Shitet nga: Fiat Dje 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Shitet Fiat Stilo 1.9 JTD gjendje te perfekte tempomat senzora shiut senzora mbrapa navigacion me Sim Card me 200 mijë km tkalume me servis te regullt vaj 5W40 si dhe rrypin dhemzor te posa nderruar komplet setin, rrypin e alternatorit, frenat, zamajcin e ri, zgllobat etj... vetura ka shpenzime te vogla per familje me 10 muaj regjistrim RKS
Leaflet
Në fillim