FORD ESCORD

680 EUR

900 EUR

Shitet nga: EKREM MORINA 22 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
shes ford escort 1.6 benzin viti i prodhmit 1992 regjstim ka deri me 12-09 -2016 i ka gjamat me rrym si dhe pasyret shiber fellne te mira asht i rujtun si mrena po ashtu edhe jasht
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione