Shes Ford Escort 1.6Benzin Rks Klim Shum i Rujtun

950 EUR

Shitet nga: Auto Sallon Krenari 17 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Shes Ford escort 1.6Benzin eshte ne gjendje teper te mir teknike dhe optike eshte shum i rujtun si mrena edhe jasht ka klim viti 98 gumat e mira karaseri i rujtun mrena i rujtun per me shum kontakt:045677654
Auto Sallon Krenari
045677654
Leaflet
Në fillim