Shitet Fordi i ardhur nga jasht boj edhe ndrrim

2 200 EUR

Shitet nga: Faik Sopa 22 Maj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fairlane
Shitet fordi i ardhur nga jasht boj edhe ndrrim me qka em konvenon .eshte shum i rujtur dhe shum konform.
Faik Sopa
044667903
Leaflet
Në fillim