Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Shitet nga: Andi 08 Tet 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Ford Fiesta 1.6 16V
Viti prodhimit: 2000
Esht ne gjendje shum te mir , si punim t mir te motorrit ,gjendje jasht dhe brenda shum te rujtne ,
Posedon:
Amortizera sport
ABS
Klim
Fellga dhe goma te mira
Xhamat me rrym,
Centrall .
103ps fabrikisht
I servisum , rryp dhemzor te nderrum .
1 vjet regjistrim
.
.
.
.
:
.
.

Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,.#bmw.citr oen.peugeot,me rcedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERAC

Acura Aixam Alfa Romeo Alpina Artega Asia Motors Aston Martin Audi Bentley BMW Seri 3 BMW Seri 5 Seri 6 Seri 7 X-modele Brilliance Bugatti Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Corvette Dacia Daewoo Daihatsu DeTomaso Dodge Ferrari Fiat Ford Great Wall GMC Grecav Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Königsegg KTM Lada Lamborghini Lancia Land Rover Landwind Lexus Ligier Lincoln Lotus Maserati Maybach Mazda Mercedes-Benz А-Class C-Class CLS-Class E-Class GL-Class ML-Class S-Class 3 MG 60 MINI Mitsubishi Morgan Nissan NSU Oldsmobile Opel Peugeot Piaggio Plymouth Pontiac Porsche Proton Renault Rolls Royce Rover Saab Seat Škoda Smart Spyker Ssangyong Subaru Suzuki Talbot Tata Toyota Trabant Triumph TVR VW

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione