FORD FOCUS 1.8 TDCI

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON Sot 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 194 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 250 EUR   6 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
FORD FOCUS 1.8 TDCI
Viti i prodhimit:16/06/2009
216.000 km te GARANTUME

Ne gjendje shume te mire dhe me shume opsione .
E pershtatshme per cdo person,vozitje rehate dhe shume komode.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

� ME DOGAN E HOMOLOGIM TE PAGUAR Kontaktoni per me shum informacion � +38345602836 � +38344828753
Mund te na Vizitoni ne BIBAJ MAGJISTRALJA FERIZAJ - GJILAN
Tek Auto Sallon ANESI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim