Kompleti seti per Ford Focus 1.8 tdci

Shitet nga: Fitim Sot 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shiten komplet seti: korp, llamell dhe zamajaci per Ford Focus 1.8 tdci, po ashtu edhe kater gurtnet e reja.
per info tjera 044172875.
qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim