Shitet ford focus titanium

Shitet nga: Nazim Dushica Sot 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 340 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 200 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes ford focus titanium me tabela ks i ardhur prej canadas prodhim amerikan,ne gjendje te shkelqyeshme pa asnja problem,regjistrimi i par me tabela ks edhe 8muaj 2.0 kubik,120kw kamera ne pasqyre si dhe mrapa,senzora mrapa,karrikat lekur si dhe karrikat e para me nxemje etj.Km te sakta jan 228520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim