Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI

Shitet nga: Bashkim 06 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

111 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Posedojm te gjitha pjeset dhe limarin per ford focus 1.8 tddi,1.8 tdci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim