Ford focus 1,6 dizel 2009

Shitet nga: Adem 11 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 107 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 899 EUR   3 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1,6 tdci, viti 2009 me 109 ps dhe ne gjendje prefekte, posedon klim, goma te dimrit dhe te veres, board compjuter, te ndrrum rrypin dhembezor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim