Ford focus viti 2000 regj 26 06 2020

Shitet nga: 049 365 700 10 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 83 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shes ford fucos 1.8 benzin dhe gaz viti 2000 ne gjendje teper te mire
i sapo servisuar posedon Klim funksionale
regjistrim deri me 26 06 2020 jo hipotek
qmimi i volitshem
ka mundesi ndrrimi me vetur caravan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim