Ford Fokus 2011 ( me DOGAN )

Shitet nga: Remi Dje 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 148 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes Ford Fokus i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire si mbrenda ashtu dhe jashte
viti 04.2011
1.6 tdci me 105 PS
nga gjermania 5.1 l
shume ekonomike
bordkompjuter
xhama elek
pasqyre elek
karriket me nxemje
navigator
klima e sapo mbushur
xhama te zi nga fabrika
fellne te aluminit
gom rezerv
kuk te pa perdorur
km orgjinal te garantuara
vaj dhe gjitha filtert te ndrruar
Cmimi Pa DOGAN 3900 €
Cmimi ME DOGAN 5100 €
per me shume info
tel dhe viber +38345626720
viber +38345667219

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim