FORD FOCUS 1.6 CDTI 2011

Shitet nga: AutoSalloni YLBERI Sot 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


FORD FOCUS 1.6 CDTI, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Opel Corsa 1.3 CDTI
* Viti i prodhimit 2011
* NAVI
* SENZORA
* KLIMA
* RADIO CD
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* 2 çelësa

Autosalloni Ylberi
Tel: 044 773 659
+383 45 859 839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim